| avio a întrebat:

Sunt disperat
Cand instalez call of duty 2 mi se blocheaza la sfarsit
nu stiu ce sa fac o fii de la Laptop sau de la Cd Ajutor! dau fundaaaaa.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi mai intai daca ruleaza jocul pe sistemul tau http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Si apoi instalezi!

| avio explică (pentru neluL):

Dar trebuie sa bag Windows din nou sau cum?

| neluL a răspuns (pentru avio):

Pai ce windows ai acum? Ce rezultat ti-a dat la can you run it?

| avio explică (pentru neluL):

Am Windows 7|64bits nu mi-a dat can you run it la sfarsit mi se blocheaza si zice ca exista In C sau fatal error atat sau poate trebuie sa astept!

| avio explică (pentru neluL):

Am Windows 7 si la sfarsit imi zice fatal eroor sau ca exista in C sau poate trebuie sa astept

| avio explică (pentru neluL):

Am windows 7

| neluL a răspuns (pentru avio):

Intra pe linkul care ti l-am dat, cauta in lista Call Of Duty 2, click pe Can You Run It, click pe Begin detection, asteapta pana analizeaza sistemul si posteaza rezultatul. Vezi ca trebuie sa ai Java instalat ca sa iti mearga site-ul.
Daca tot nu merge, spune-mi ce procesor, memorie RAM si placa video ai.

| avio explică (pentru neluL):

Procesor : Intel Pentium inside
Memorie : 4G
Si placa : NVIDIA GEFORCE 610M 1G dar jocu mi-a intrat de 2 ori si l-am sters crying(( imi dadea eroare

| neluL a răspuns (pentru avio):

Cauta alt pach, trebuie sa mearga jocul pe configuratia asta!

| avio explică (pentru neluL):

Poti sa imi dai linkul?

| neluL a răspuns (pentru avio):

Nu pot sa postez linkuri care incurajeaza pirateria pe TPU. Eventual lasa un pm.