| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte ingrijorat am descarcat de pe mob.org counter strike 1.6.La inceput mi-sa parut frumos jocul dar nu prea aveam chef chiar asa de el si am vrut sa-l dezinstalez dar nu mai pot evident il am pe tableta.Va rog spuneti-mi ce sa fac sunt foarte disperat am incercat sa instalez din nou dar acum nici nu se mai deschide.Multumesc anticipat iar de funda nu mai vorbesc.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Incearca din settings. Daca nu descarca un antivirus e posibil sa fie virusat.