| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Vreau sa-mi cumpar cs go de pe steam de craciun si ma tem sa nu dau banii degeaba si sa-mi sacadeze va spun exact ce componente am la pc meu
Procesor tongueentium[R] Dual Core CPU e5200 2.50 ghz
Placa Video : ATI Radeon 5450k 1Gb
Ram:3
Windows : Xp service Pack 3
Am descarcat cs go de pe net fara multiplayer si aveam 30 fp intruna cu boti si mergea bine fara sacadare ce sa fac? vreau macar 60-80 fps cum sa fac Va rog frumosssssssss ajutati-ma dau funda promit

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu o sa poti juca, sorry, ai procesor slab, placa video aia nu e pentru jocuri, este foarte slaba. Nu o sa ai in veci 60 fps. Mai bine strangi toti banii care ii ai si ii vei avea, si ii pui la pusculita pentru un pc mai bun. Nu vreau sa fiu rau, dar nu vreau sa fi dezamagit, asta e realitatea.

| Ursa_Daniel_1999 explică (pentru EnvyU):

Mai bine imi cumpar iphone 5s decat sa dau 12 milioane pe un procesor si o placa video

| EnvyU a răspuns (pentru Ursa_Daniel_1999):

WoW ai 12 milioane?laughing sincer mai bine iti iei ceva folositor si bun decat sa investesti in PC, pcul te tine in casa si asta nu te va ajuta happy