| Kronick a întrebat:

va rog spuneti-mi dc nu imi mere gta 4
adica de mers imi merge dar nu mi se vede stalpii blocurile strazile
se vad doar oamenii si masinile
am la pc:-placa video ati radeon 7050 de 1 gb
-procesor I7 de 2, 20 Ghz
-6 GB rami
-hard. de 750 GB si altele
va rog săunetimi dc nu mere! dau funda care m-a ajutat si a mers

7 răspunsuri:
| Kronick explică:

Am placa video radeon 7050 graphics de 1 GB

| Kronick explică:

Da-mi id tau de mess si vb acolo
K?

| Maier_Cristi_1997 a răspuns (pentru Kronick):

Cristimaier242@yahoo.com

| Kronick explică:

Si ce ai facut
daca nu da-mi id tau de mess

| Maier_Cristi_1997 a răspuns:

Sall asa am patit si eu cu gta 4, trebuie sa verifici grafica pentru ca e foarte scazuta si nu ti se mai vede nimic, iar tu trebuie sa o reglezi dupa cum suporta placa video, sau alta problema este de la setarile placii video, poate sa fie si din cauza asta si mie mi-a facut la fel
Bafta!

| Kronick explică (pentru Maier_Cristi_1997):

Mersi dar am ancercat sa reglez alea de la grafica dau cum dau la max si tot la min imi coboara

| Maier_Cristi_1997 a răspuns (pentru Kronick):

Pai si mie tot imi cobora pentru ca mam umblat la starile placii video si am tricat tot dar dupa aia mi-am dat seama, iar la tine este aceeasi problema trebuie sa te iuti la starile de la placa video. Eu am placa Nividia GEFORCE 610M, 2GB, tu cu o ai?