| GaByScream a întrebat:

Vin cu alta intrebare: Am Call Of Duty 4 Modern warfare si vreau sa joc online. Dau in consola connect si sv dar nu imi intra si zice ca "Server is a different version 1.0 sau 1.7 " si versiunea cod-ului meu este 1.0. 525 si nu pot juca deloc. Ce as putea face sau daca vreti sa-mi dati un server ca am terminat jocul de 2 ori si m-am plictisit crying dau funda

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Daca ai jocul descarcat de pe net nu poti sa il joci. Daca vrei stiu cum poti juca cod mw2 online:).Il descarci de aici si spor la joc:) http://alteriw.net/viewtopic.php?f=3&t=24