| DnBSniper a întrebat:

Salutare, cum pot juca Call of duty modern warfare 3 online? (jocul nu e cumparat, e tras de pe net) Fundaaaaa. big grin

Răspuns Câştigător
| sebi0000 a răspuns:

In ianuarie am jucat si eu COD mw 3 online cu altermw3. dar acum "hackerul" ala a inchis programul si nu mai ai cum sa il joci. sad. el a facut siteul alteriwnet. Uita-te pe el pentru informatii, poate il deschide iar.

| DnBSniper explică (pentru sebi0000):

Siteul e inchis, m-am uitat pe el in cache si am vazut un mesaj. inca mai caut, oricum multumesc tuturor pentru raspunsuri. big grin

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Se putea pe alteriw.net dar blizzard le-a inchis serverele si site-ul si acum nu se mai poate deloc.

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai nu stiu daca se poate,, scirie pe youtub asa si vezi ce rezultate iti da
"""" call of duty mw3 play online pc """",, cam asa scrii si te uiti la tutorialele alea funda?