| SallAll112 a întrebat:

Voi ce alegeti: PC (de gaming) sau consola (ps4 sau xbox one)?

Răspuns Câştigător
| xRoocked a răspuns:

Eu zic ca un pc de gaming
Am un laptop de 5 ani (gaming) si merge cum mergea inainte.
Plus ca o aparut si un gtx 1060 si o sa te coste mai ieftin decat un gtx 970 deci eu alex pc gaming

4 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Componentele pentru pc evolueaza mai rapid decat consolele, o consola te tine si 10 ani dar un pc dupa 2 ani deja e depasit

| anonim_4396 a răspuns (pentru WhOo):

Cred ca tu vorbesti de un PC "de gaming" pana in 15-20 de milioane. Cele ceva mai scumpe rezista in timp mult mai bine.

| WhOo a răspuns:

PC facut de mine acu 2 ani deja e depasit de ce este in ziua de azi si a costat 6000 lei

| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!