| dragos921 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru gaming
Consola(ps3, xbox) sau pc/laptop?

Răspuns Câştigător
| VladS_6146 a răspuns:

Intodeauna pentru gaming va fi calculatorul mai bun, ps3 xbox ii asa mai mult sa te joci cu prieteni cand vin pe la tine, se poate juca si gaming pe xbox, ps3 dar intodeauna vor fi mai multe jocuri de multyplayer pe calculator happy

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai, sa vedem, xbox 360 slim 4GB costa cam 900 lei. Cu 900 lei nu iti iei nici un pc. cu 1200 lei iti iei in ps3. Cu 1200 abia iti iei un netbook. Ca best buy, mergi oe o consola. Dar daca ai bani si vrei grafica, strange macar 3000 lei si iti iei un pc bun de gaming.

| conundrum a răspuns:

PC clar...e investitia mai mare dar jocurile sunt cumva mai gratis

| Strocker a răspuns:

DOAR pentru jocuri e facu Xbox-ul sa fie cel mai bun dupa ps3 si pc-ul.Sunt mult mai multe jocuri pe Xbox fata de celelalte si este mai bun.Nu poti juca online decat prima luna deoarece dupa trebuie sa platesti.Ps3 nu mai este la moda si merita mai bine un Xbox.Pc-ul este bun deoarece cu ajutorul lui poti sa pui jocuri pe DVD-uri de 7GB in nici-un caz DVD-uri la 2 lei pentru ca sunt proaste pe Xbox iar pe ps3 nu poti.

| Jigsaw a răspuns:

Daca dispui de un buget cat de cat decent iti iei un PC destul de bun.

| iHack a răspuns:

Depinde de buget. Daca este mic, PS3 ( pentru xbox, multiplayerul se plateste! ) Daca ai cascaval ( bani ), i-ati un PC.

| DarkAngel98 a răspuns:

Eu iti recomand cel mai bine Consola Playstation 3, e foarte bun playstationul si gasesti multe jocuri interesante si misto pe el