| Andreiutza99 a întrebat:

Voi ce jocuri va jucati? (eu spiral knights, feral heart, wizard 101, need for speed world, wolfquest, pandora saga: weapons of balance, nexuiz 2.3 si metin2 RO dar foarte rar)

3 răspunsuri:
| MadalinaMadutza27 a răspuns:

Salut! Eu nu prea joc jocuri... jocul meu preferat este sims 3. Mai ma joc GTA San Andreas, counter strike, brawl busters, metin2 ro, assassins creed 3, minecraft dar si eu foarte rar ma joc. Mai ma joc si jocuri online... Daca vrei iti pot da site-uri big grin

| Andreiutza99 explică (pentru MadalinaMadutza27):

Nu mersi n-am nevoie de site-uri si am inceput sa joc minecraft. happy

| MadalinaMadutza27 a răspuns (pentru Andreiutza99):

O.K!