| xVladd99 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un ps3 de 12gb si as dori sa stiu cate jocuri pot sa joc fara sa cumpar un hdd nou.

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Poti sa joci cate vrei, intrebarea este daca vrei sa le pui pe hard disk sau nu. Singura diferenta intre jocul pe DVD si jocul pe HDD este ca pe HDD se va incarca mai repede. Majoritatea jocurilor sunt de 7-8 gb.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa joci,dar sa tii DVD-ul bine, adica sa nu-l pierzi, pe hard poti sa descarci jocurile de pe net si sa le pastrezi in hard sa le joci oricand, dar daca joci de pe DVD trebuie sa-l bagi mereu, deci eu zic ca e mai misto cu dvdwinking e mai funny big grin