| Georgeasu1 a întrebat:

vreau sa imi fac un server de Metin2, am nevoie de ajutor serverul o sa il hostez in maxim 2 zile dupa ce o sa-l fac. Vreau sa il fac PVP dar sa pot sa fac si itemshop, eventuri toate cele.Dau staff pentru cine ma ajuta si este serios.
Idi meu : stoian_george96

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Mane nu iti trebuie decat o firma de hosting serioasa si o sa iti spuna ei totul dar sa ai habar uite eu aici am invatat sa fac e uservare de metin.http://www.youtube.com/watch?v=O7L03M-VeJE

| Georgeasu1 explică (pentru barbutxxx):

Nu eu prima data vreau sa fac un server filles sa vad cati prieteni si pleyeri strang momentan de distractie, dar mi-am luat un server filles si nu stiu sa-l configurez. Poti sa lasi un idi de mess sau da-mi add sa ma ajuti si pe mine te rog mult