| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa-mi cumpar un laptop si nu prea stiu ce sa aleg. ma ajutati? vreau sa aiba i5 minim 2, 50 ghz - placa video de minim 1gb - hdd minim 500 - 15.6 - si sa ruleze pe el toate jocurile astea mai faine. de exemplu vreau sa - mi mearga pe el GTA 5, Most Wanted 2, iar pretul sa nu depaseasca 2500 ron

2 răspunsuri:
| wawanaqa1123 a răspuns:

Http://www.laptopuri.org/ cauta aici de aici am vzt si mi-am luat laptop.Mi-am luat de la Apple.

| cunoscatorul a răspuns:

Uite un Acer Aspire V3, cu procesor i5, hard de 500 GB si placa video dedicata de 2 GB, il gasesti aici http://bit.ly/P7Kss3