| dudu_4306 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop vara asta, bugetul maxim 2500 lei.
Ce imi recomandati?
Vreau sa aiba procesor Intel (Core 2 Duo sau poate chiar I3), HDD cu 7200 RPM, placa video neintegrata si minim 1 gb ram (pe care ii voi inlocui cu ceva mai performant in viitor ), si procesor de 15.6.

Răspuns Câştigător
| Ionut_5706 a răspuns:

Pai daca tot vrei vara, mai fa-ti putina rabdare si asteapta pana in toamna cand apar modele noi.Pentru ce vrei tu este bun un MSI CX620-008XEU, dar nu am gasit detalii despre viteza HDD-ului, cred ca este cel mai probabil 5400 RPM, oricum este un notebook foarte bun ca raport pret/calitate.

7 răspunsuri:
| andreeasim1 a răspuns:

Ti-as recomanda unul Toshiba cu memorie de 4 gb sau un Hp.

| Fredie a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......-free-dos/
Salut.
Acest Asus costa 3000 ron, insa avand in vedere ca are totusi o garantie de 2 ani, procesor de ultima generatie, ram de 4 bg, hdd cu 7200 rpm, samd eu zic ca si merita banii!
Bye.

| dennys10 a răspuns:

Iti recomand ASUS K50C chiar daca nu are unele din lucrurile pe care le-ai mentionat. E foarte rezistent. 3 ani garantie. 25%cooler confort.

| John1973 a răspuns:

Acesta este bun http://bit.ly/1C6mnbK