| Personna a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu un tech deck si nu stiu de unde (am incercat pe net si in magazine si nimic). Toate care mi-au placut nu erau in stoc. Daca stiti vreun magazin aproape de Ploiesti sau vreun site spuneti-mi-l si mie. Multumesc! FUNDA!

P.S.: Nu am stiut la ce categorie sa pun intrebarea asa ca imi cer scuze daca nu e potrivita.

Răspuns Câştigător
| mircea_8413 a răspuns:

Iti zic eu intra pe siteul asta http://www.okazii.ro/cautare/tech+deck.html?fuzzy=0&autoc=write fa-ti cont inainte si apoi cauta gasesti cele mai rare techdeckuri si rampe detoate daca nu-ti convine pretul cauta un magazin numit noriel acolo nu ai cum sa nu gasesti funda?