| dixi9516 a întrebat:

Dau funda celui care imi da cel mai bun raspuns. Vreau sa stiu unde se depun CV-uri pentru Cora din Ploiesti. Ma scuzati de intrebare si de categorie, dar nu mai stiu unde sa caut. Pe net am cautat, dar poate nu am stiut eu sa caut.
P.S. Vreau pe un post de brutar sau casier, fiindca am specializare... sau macar o femeie de servici.Va rog sa imi spuneti daca stiti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Poti aplica pe site-ul lor la sectiunea "cariere" si mi pare ca au si in magazin un punct unde se pot depune cv-uri (intrebi la relatii cu clientii sau la paznicii aia)