| Sonnora a întrebat:

Imi spuneti va rog din ce magazin pot cumpara Samsung galaxy s4 la liber cu 1600-1700 de lei! Am vazut pe site la eMAG ca nu mai este in stoc! Scuze de categorie funda!

2 răspunsuri:
| AdrianL a răspuns:

Http://www.ebay.com/......sch/i.html

ai noi noute dar si la mana a doua.

| BeHappy26 a răspuns:

Uita-te aici, la Altex. http://www.altex.ro/telefoane/smartphone/filtru/p/2
Daca vrei Samsung Galaxy S 4 MINI... atunci este 1.250 Ron, iar daca vrei un S4, atunci... va trebui sa il cumperi dintr-un oras fiindca pe net..stocul este epuizat.