| AL1N14 a întrebat:

Salutare TPU, nu știu dacă am ales categoria potrivita dar merita încercathappy. Știți un magazin care face kurtos kalac în Ploiești și sa livreze la domiciliu? Dacă ați putea sa îmi dați un link de la site-ul lor

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna-i pe astia (daca or mai fi!)!
Reygenprod Srl
Persoana de contact: Ivan Andrei
Adresa: Ploiesti
Localitate: Ploiesti
Judet: Prahova
Telefon: 072129737

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai făcut poftă...iar la mine în oraș nu găsesc oricând. straight face Cel cu nucă e preferatul meu...

| Pantagruel a răspuns:

Cine draq mananca paine cu zahar de la bozgori? Bagati-va mintile in cap.

| Wr3nch a răspuns (pentru Pantagruel):

Poate ca la unii le placelaughing Care e problema ta? laughing

| AL1N14 explică (pentru Pantagruel):

Fiecare cu gusturile lui.

| Pantagruel a răspuns (pentru Wr3nch):

Nici una, doar sa nu le stea in gat.

| Pantagruel a răspuns (pentru AL1N14):

Nu te poti ca ca in gusturile omului. Imi fac mea culpa.