| Clau_Claudiu_1973 a întrebat:

vreau sa-mi schimb mod-ul la sv de cs 1.6
Din sv de BAseBuilder vreau sa-l fac de ZM si nu stiu cum il schimb thinking sterg toate pluginurile?
FUNDA! CARE IMI SPUNE!

Răspuns Câştigător
| Blaydara a răspuns:

Sall Claudiu.
Pentru a schimba mod-ul din BaseBuilder in ZM trebuie:
1.Sa stergi pluginurile care sunt de BaseBuilder dupa care intri in server apoi cstrike\addons\amxmodx\configs si intri in "plugins" si stergi de acolo codurile pluginurilor de BaseBuilder(daca nu stie cineva de ex. "basebuilder66.amxx");
2.Dupa ce ai facut ce am spus mai sus pui pluginuri de mod ZM dupa care pui codurile la pluginuri cstrike\addons\amxmodx\configs si intri iar in "plugins" si pui codurile modului.

Daca vrei pluginuri de mod ZM intri aici:
http://www.extreamcs.com/......45944.html

Nu stiu daca te ajuta dar sper sa fie de ajutor.

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Base bulider ba eu incerc sa fac de base -bulider de vreo 1 an si tot nu-mi iese! iti dau eu un zv de zm si tumi dai sc de base-bulider