| FTWSoulReaperFTW a întrebat:

Sall TPU, vreau si eu um metin 2 private server care sa aiba la magazin otel si batalie +9, sa ceara doar bani la evolutii, si sa aiba bug la fel ca pe mt2 night furry,adica ai inel anti exp,ai 99, 00% la buline,il activezi dar sa nu iti ia exp,doar sa o blocheze, daca se poate.cel mai bun mt primeste funda.(fara mt2 gen hammer)

Răspuns Câştigător
| bogdan3l1997 a răspuns:

Eu iti zic mai bine sa joci un metin pvp-pvm, eu joc pe astahttp://www.steelflag.ro/ si se face usor rost de battle si otel!