| In33dH3lP a întrebat:

World of Tanks
In ce stil se joaca cu tankurile heavy de exemplu de la kv1s is sus! Multumesc Fundita

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In stilul smuls. KV1-S are mobilitate de mediu si tun de neam prost. In general, cu heavy-urile joci peek-a-boo si trebuie' sa ai grija sa nu pleci de nebun de unul singur.

| In33dH3lP explică (pentru KodrutZ):

Multumesc dar poti sa-mi explici ce inseamna peek-a-boo Multumesc si stilul smuls

| KodrutZ a răspuns (pentru In33dH3lP):

Ai 12 ani? Daca da, nu mai juca WoT, treci inapoi la CS. Stilul smuls e o figura de stil... faceam misto. Peek-a-boo - http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/131590-the-peekaboo/