| xTreMFightx a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum sa imi fac set-uri pe Metin2 pentru anti fiecare caracter! WAR NINJA SURA! dau funda!

1 răspuns:
| TheLoneWolf a răspuns:

La sura BM iti trebuie full magie pe coif si bratara si otel +9.la sura am iti trebuie full sabie(armura, colier, papuci cercei)la war sabie si 2 mani pe acelasi set cu full pv critica patrundere si semiom, la ninja set sgeti si pumnal+ full pv patundere critic semiom, la shaman la fel clopot si evantai+magie full, pv, critica patrunere si semiom tongue