| Vladan_Andrei_1993 a întrebat:

ziceti-mi si mie un metin2 pvp clasic cu level maxim 99 Dau Funda! la cel mai tare metin.

Răspuns Câştigător
| Toti2013 a răspuns:

Metin2 chaos.
Site metin2privat.com
Rate exp:100% (in week-end 200%) yang :200%
Lv maxim 115(inainte era 99 dar nu e mare diferenta )
E super metinul! Te astept pe el.

| Toti2013 a răspuns (pentru Toti2013):

Event OX este in fiecare seara.

3 răspunsuri:
| PisicaNirvanista a răspuns:

Salut! Iti recomand sa joci jocul legit de la 0, pentru ca dispare distractia daca ai deja totul. Toata distractia este sa te chinui sa ajungi atat de departe si sa te uiti in urma cu mandrie.

| AleXxXuTzUuMaRyUs a răspuns:

Metin2 xGeo
Este un server PvP Fun.
Are Switchbot-u implementat in el (F6).
Itemele se evolueaza foarte usor fara a avea nevoie de iteme upgrade.
Rate: PvP
Cand iti pe server iti da lv 249, iar tu faci 250 la caini sau bati un metin.
Itemele se fac foarte repede. In maxim 15 minute faci un set universal full.
Event OX aproape in fiecare zi.
Site: http://www.xgeo.mt2.ro/
Daca intri ma gasesti cu numele xAngelWarr
Daca ai vreo nelamurire ma gasesti la Y! M: cspixel00