| loliu a întrebat:

ziceti-mi si mie un photoshop[ bun foarte bun, dati-mi si linkul pe care il pot dowanlada deci..stiti deja k dau funda nu? .ok.bye,bye

Răspuns Câştigător
| Pooshtyu a răspuns:

Photoshop CS6 foarte bun, il folosesc.Un search pe google si gasesti tu.

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Link nu putem da ca ne prind astia happy dar pot da foarte usor sa cauti pe google PHOTOSHOP PORTABLE EDITION happy SUCCES

| KodrutZ a răspuns (pentru MeConstantine):

Mai bine il luminai pe puber si il indrumai la un Gimp sau Paint.net, ca imi pariez apartamentul contra un strudel cu mere ca nu e in stare sa foloseasca nici 10% din ce ofera Photoshopul, iar pentru ce are el nevoie, cu Paint.net se descruca lejer. andreyutz mama, ia frumos paint.net de la www.getpaint.net/

| MeConstantine a răspuns (pentru KodrutZ):

Sunt de acord dar daca asta doreste de ce nuwinking cu totii am inceput de undeva

| loliu explică:

Kodrutz mai bine nu raspundeai

| loliu explică:

Cred ca mai degraba ai comentat sa te dai mare k ai si uh apartamentlaughing)))

| KodrutZ a răspuns (pentru loliu):

Iti doresc sa iti fie piratata munca la fel cum piratezi tu Photoshopul.