| AlEx0 a întrebat:

SALL! unde gasesc in jocul metin2.ro sarpe spadasin?

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Te duci la teleporter.Te teleportezi in Desertul Yongbi dupa cauti pe harta mare Teleporterul.In jurul Teleporterului e asa numit "oaza"Acolo apar paianjeni gheara toxica, paianjen soldat, testoasa uneori, beduini, serpi arcasi si desigur sarpe spadasin!tongueBafta!

| nickycool01 a răspuns:

In desert gasesti in centru faci inconjur pana ai gasesti FUNDA?big grin

| mikkimikchela a răspuns:

In desertul yanghobi

| XTremeMetin2 a răspuns:

Salut si tie.Sarpe Spadasin,Sarpe Arcas, Beduin, paianjeni si scorpioni ii gasesti in Desertul Yongbi. Sfattongueoti ajunge in Desertul Yongbi prin map2(Tinutul Bakra) jos pe la Batran sau din centru, ori te poti teleporta din map1(Tinutul Pyungmo) din centrul orasului. Daca vrei mai multe detalii bazate pe joc baga ID: x_treme_metin2 si te pot ajuta cu mai multe, dar pana atunci...Succes happy