| Valentin333 a întrebat:

As vrea sa aflu cum se numeste un joc. O sa incerc sa va dau cate informatii imi amintesc. Deci am jucat acel joc in urma cu 2 ani era un joc de strategie in care puteai sa te alegi mai multe clanuri era oameni normali, vrajitori de gheata si cei de foc. Stiu ca eu ma alegeam mereu acel taram de gheata daca dadeai sa construieasca o cladire o construia imediat si la fel era si cu armata. Puteai sa iti faci o casa care scotea eroi. Si scopul jocului era sa ii omori regele adversarului care se afla intr-un castel. Puteai sa iti faci zid si catapulte iar cand zidul se strica daca aveai o mina de piatra niste,, omuleti veneau si reparau zidul. V-as ruga sa ma ajutati vreau doar numele jocului iubeam acel jocccc plzzz,

Răspuns Câştigător
| EuBabuinEste a răspuns:

Stronghold Legends? thinking

| Valentin333 explică (pentru EuBabuinEste):

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cat am cautat jocul asta! Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii esti cel mai tare

| EuBabuinEste a răspuns (pentru Valentin333):

winking