| m1haytza a întrebat:

Sall. ziceti-mi si mie un program care sa imi caute si sa imi instaleze driverele la laptop..inafara de "driver pack"..va rog putin ajutor. ofer funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| trăncănici a răspuns:

Windows update. Butonul start-all programs-windows update.Clic pe verifică update-uri, instalează ce ţi se dă, apoi la setări, setează update automat.Succes!

| m1haytza explică (pentru trăncănici):

Da stiu asta...da nu imi instaleaza placa video sau placa de sunet complet

| trăncănici a răspuns (pentru m1haytza):

Cumpără-ţi licenţă windows! Tot ce vrei tu sunt proprietăţi Microsoft şi fără licenţă nu ţi le pune la dispoziţie.