| EuDaNuTzU a întrebat:

Sall! as ave si eu nevoie de putin ajutor :p
ziceti-mi si mie un program si instructiuni prin ce program pot sa fac imaginea pentru un windows pentru a-l face pe dvd butabil!
multumesc!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Asta e varianta ceva mai complicata complicata, cu daemon tools faci jocurile! Cu nero dai doar dublu clik pe imagine si burn, nimic mai simplu!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai sa nu te complici mult,poti folosi nero! Daca ai deja imaginea,istalezi nero si dai dublu clik pe imagine, slectezi viteza si burn, asta sa nu te mai complici cu setarile.

| EuDaNuTzU explică (pentru ROB3RT89):

Eu stiam altfel...
faci imaginea in deemon tools si dupa faci cd butabil prin nero la boot image sau ceva de genu :p

| EuDaNuTzU explică (pentru ROB3RT89):

Aha msi mult si fa fi butat :p

| ROB3RT89 a răspuns (pentru EuDaNuTzU):

Asta e varianta ceva mai complicata complicata, cu daemon tools faci jocurile! Cu nero dai doar dublu clik pe imagine si burn, nimic mai simplu!