| Fu3Kyx a întrebat:

Sall... Zicetii si mie de ce nu imi merge sa intru in imvu scriu parola si id si imi apare o eroare si misa instaleaza imvu dar eu am o versiune mai veche de imvu si nu merge si imi cere sa instalez imvu cu versiune mai noua si nu merge nici aia imi da eroare download fisiere esuat/timp45000? dau Funda big grin

2 răspunsuri:
| DudarsharDudarel a răspuns:

Dezinstaleaza si intra si downloadeaza dupa site-ul official
U ai o versiune veche big grin
Fundita?

| Fu3Kyx explică (pentru DudarsharDudarel):

Am avut o versiune veche acum am una noua si nu merge da eroare cand si instalez