| GiurgiBogdan a întrebat:

Sall TPU, acum 3 zile am vrut sa intru pe yahoo messenger (care il aveam in pc de cand aveam Windowsul, si care imi mergea perfect pana acum 3 zile)nu m-a lasat sa intru si mi-a dat ceva eroare pe care am uitat-o.Am vrut sa imi instalez alta versiune insa nu imi da voie sa instalez absolut nici o versine(11, 10,9...)la toate instalarile cand le dau run apare aceasta eroare:C:\Documents and Settings\g\My Documents\Download\msgr11us.exe
This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.Am incercat sa bag instalarea si in D si in C si pe desktop,si in fisiere fara diacritice, insa nu am avut succes.nu imi da voie sa instalez.Va rog sa ma ajutati cu parerile/sfaturile voastre.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Ai sters programele din panoul de control? dar din C?

| GiurgiBogdan explică (pentru georgedanielc):

Am sters yahoo messenger si din panoul de control si din C

4 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

OK acum du-te si copie un alt YAHOO

| GiurgiBogdan explică (pentru georgedanielc):

Am incercat peste 10 versiune de yahoo si nu imi merg nici una, aceeasi eroare persista

| georgedanielc a răspuns (pentru GiurgiBogdan):

Cred ca ai un fisier care nu-i sters