| xXComiXx a întrebat:

Sallll TPU m-am lasat de metin si as vrea sa ma apuc de alt joc mmorpg puteti sa imi dati exemple cu grafica destul de buna in afara de Wow

Răspuns Câştigător
| BuBu4You a răspuns:

Shaiya,Bless,Brawl Busters, Perfect World, Cross Fire FUNDAhappy

4 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Gasesti aici http://ggames.ro/category/mmorpg/ o lista cu jocuri MMORPG de ultima ora, cu review, trailer, gameplay, numar de jucatori si cerinte pentru PC. Din lista asta sigur vei gasi ceva sa iti placa. Recomand sa te uiti la cerinte sistem pentru ca au un download din ce in ce mai mare acum. Spor la jocuri

| xsdasdadsda a răspuns:

Poate 4story da o sa te apuci din nou de metin iti zic eu asa am facut si eu

| xXComiXx explică (pentru xsdasdadsda):

Alte jocuri nu sti ca am jucat 4story si m am plictisit repede

| ApolloO0 a răspuns:

Imi dai mie contul tau de metin?
Te poti apuca de alte metine:hummer, ro speed. Daca vrei altceva cauta cabal.