| Jr._Alex_1999 a întrebat:

Sallut,as vrea si eu sa stiu cum resetez un pc ca sa o i-a de la zero adica sa nu mai fie nimic in el. Exista ceva combinatii pe tastatura? Dau funda

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu este combinatie pentru asa ceva, singurul lucru care-l poti face e sa te duci la un service, sau daca stii sa ti-l bagi tu acasa, ai 2 optiuni, sa stergi tot, sa numai fie nimic in el sau sa stergi doar ce e in D si ramane C-ul cu ce are in el. Sper ca te-am ajutat

| kalex a răspuns:

Daca stii sa instalezi un windows atunci cand instalezi dai format la toate hardurile dar daca nu stii il duci la un service, le zici sa iti bage windowsul dar sa stearga tot ce este pe el.

| Ene_Ionut_1983 a răspuns:

Nu exista nici o combinatie.
Trebuie sa iti schimbi windows-ul.
Sper ca ti-am fost de ajutor.