| lolez a întrebat:

Sallut, as vrea sa stiu cum pot face pozele de format, de pe pc, in format pentru telefon mobil, daca exista un program ceva

Multumesc

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

`Depinde ce telefon ai, si ce rezolutie iti suporta. Normal ar trebui sa mearga. jpeg cu o rezolutie minima 240x320. Un program micut si bun ar fi Paint shop pro 7 sau 8. Sau inceara online:
http://pixlr.com/
ii dai open photo editor si iti editezi ce poza vrei.

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt programe de convertit.Adică din format.avi ți-l transformă în format.mp4, care e mai mic.Caută pe Google, că ăștia zic că e piratare dacă dau link.

| lolez explică:

Da. mersi am gasit Any Image Convertor