| mirelaaaaaa a întrebat:

Buha TPU, mi-am incarcat pcul cu foarte multe aplicatii si imi merge foarte rau.As vrea sa imi resetezi pcul dar nu stiu exact cum. Vreau sa precizez ca nu imi mai merge mouseul.As vrea sa imi spuneti niste taste din tastatura daca exista sa imi resetez pc sau unde ar trebui sa intru pe pc sa il resetez.

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Scrii în bara de căutare reset this pc dai pe aia și alegi dacă ți păstrezi porcăriile sau nu după citești ce mai scrie acolo și urmezi instrucțiunile îl lași după sa și facă el treaba și poate e mouse-ul de vina nu pc ul