| PrINcEss_Y a întrebat:

Cum pot sa intru pe un server de Minecraft non premium? Cand intru imi spune „register password ConfirmPassword„ Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Douchebag21 a răspuns:

Mai intai intri pe server. apesi pe "t" si ti se deschide chat-ul. Scrii "/register password password" (la password scrii parola ta) si dupa acea ti-ai facut contul. Prima oara cand faci parola te loghezi automat dar dupa accea va trebui sa scrii /login password (iar parola ta).
Dar trebuie sa fii atenta la doua lucruri:
1. la register scrii parola ta de doua ori
2. la login scrii parola doar o data
Sper ca ai inteles si cred ca te-am ajutat

| PrINcEss_Y explică (pentru Douchebag21):

Îți mulțumesc din suflet!

2 răspunsuri:
| kr3mos a răspuns:

Te ajut eu baga id vasi_tintas