| SkyDiavlos a întrebat:

Sallut TPU!

Am nevoie de ajutor la Dead Island Riptide.
Am nevoie de un Program (de un driver pentru joc) pe nume SLI pentru Dead Island Riptide. Uitativa aici http://www.geforce.com/games-applications?keys=dead&sort _bef_combine=+
Care ma poate ajuta ii dau funda!

Contact me!
yahoo: Rak_dubstep@yahoo.ro
Skype:Tarnauceanu2

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

SLI nu este program! Este o tehnologie care apare la unele placi video si permite folosirea a două plăci video simultan pe acelaşi sistem. Avantajul este că fiecare placă "lucrează" pentru o parte din ecran, iar rezultatul este combinat între cele două plăci si afişat ca un întreg. Aici ai detalii despre SLI http://en.wikipedia.org/wiki/Scalable_Link_Interface

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

Si dc cand intru pe Dead Island Riptide imi merge i ntre 1-2 min si dupa imi da crash, si nu stiu dc poate trebuie alt dead island riptide daca ai tu sa-mi dai altul plz?

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

Sau macar imi dai sa instalez SLI ca imi trebuie asa spune pe wikipedia.

| neluL a răspuns (pentru SkyDiavlos):

Vad ca nu ai inteles! Iti trebuie o placa video cu suport SLI, adica asa ceva http://www.pcgarage.ro/placi-video/filtre/general-suport-sli-da/ NU e un program ca sa instalezi! Iti spune ca iti trebuie o placa video mai performanta decat ai tu.

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

Nu ca eu am placa $GeoForge si si ar trebui sa-mi mearga dar la un prieten ii merge si tot are placa video GeoForge si o are de 600M eu o am de 620M mie imi da o eroare dar nu stiu dc dar nu-i din cauza placi.

| neluL a răspuns (pentru SkyDiavlos):

Pai ce scrie in eroare?

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

Iti dau o poza ca sa o vezi! pe un alt site!

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

Uite http://img194.imageshack.us/img194/194/h0eo.png (Scuzati de reclama.)
Si cand dau pe Check online for solution and close the program mi se incarca ceva si dupa se inchide :( Ai tu sa-mi dai alt Dead Island Riptide? te rog?

| neluL a răspuns (pentru SkyDiavlos):

Chiar daca am nu pot sa-ti postez aici link de download! Lasa un pm!

| SkyDiavlos explică (pentru neluL):

K