| dask a întrebat:

Sallut TPU! Am o problema cu un switchbot. Problema este ca la metin2 steel au pus unnou client (v4) in loc de cel anterior (v3).

Am cautat peste tot un switchbot functionabil cu noul client... Cine imi poate da un link/site de unde il pot descarca primeste fundawinking ajutati-ma VA ROG!

P.SsickVa comentarii gen,, daca folosesti hackuri esti slab "

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, scuze ca iti zic dar cand jucam eu steel ma plictiseam ca stateam 7 ore sa intre si m-am gandit la swichbot by padmak, dar din pacate nu merge.
Servarul nu te lasa cu orice swichbot...
Si eu incercam
Ori joci normal ori te apuci de alt servar ca alcumva nu merge
Deci daca vr servare iti dau cerere de prietenie si imi pui intrebare ce categorie de mt. vrei si o sa ma gandesc, am jucat multe metine si stiu ceva dintre ele, doar sa-mi zici happy
Funda.laughing))))
oare iti merge cu asta?

Download swich bot.rar - FisierulMeu.ro
sper sa te apuci de alt metin daca nu iti emrge SW. si sa ma intrebi pe mine ce sv vrei ca stiu multe.
Pa i bft

| dask explică (pentru anonim_4396):

FRate mi-sa mers switchboot-ul pana de curand cand au facut update la client si au pus v4. Este asa mare lucru de inteles eu am intrebat cine imi poate da in lik/site de unde sa descarc un swithbot funcionabil pe un client v4winking

| dask explică (pentru dask):

*link/site