| Berbece_Tibi_Si_Ramona_1987 a întrebat:

Sallut TPU as dori si eu niste jocuri de faine pentru pc

procesor Intel(R) celeron(r) CPU 560@ 2.13 Ghz
Installed memory(RAM)-2.00 GB
O.S-Windows 7
System Video Memory-64 MB...
Shared System Memory-294MB
Total Available Graphics Memory-358MB
Dedicated Video Memory-0MB
nu vreau jocuri sofisticate pentru ca dupa cum vedeti nu e un pc performant...

Răspuns Câştigător
| Deknar a răspuns:

Far cry 3, saint's row the third, gta iv, gta san andreas, fifa 13, fifa 12, pes 2012, pes 2013, the sims 3, the sims 2, the elder scrolls skyrim, counter strike 1, 6, age of empires 2, age of empires 3, stronghold crusader, strongold 2, stronghold, the dodfather 2, mafia 2, assassins creed 2, assassins creed 3, far cry, far cry 2, assassins creed revelations,

| Berbece_Tibi_Si_Ramona_1987 explică (pentru Deknar):

Am placa vide de 64... totusi nu cred ca mi-ar merge gta IV sau assassins creed revelations.....ms oricumwinking

| KodrutZ a răspuns (pentru Berbece_Tibi_Si_Ramona_1987):

Nu o sa iti mearga cam nimic din lista aia minunata, omul a tras un copy-paste din amintiri si gata, a luat o funda! Absolut magnific. Daca tot ai cerut jocuri pentru sistemul ala, eu iti spun din proprie experienta si poti cauta si pe net, o sa gasesti zeci-sute-mii de articole pe tema asta, la configuratia aia, pentru jocuri, Windows XP e cea mai buna alegere.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si daca tot nu e performant, fa un dram de bine si pune pe el Windows XP!

| Berbece_Tibi_Si_Ramona_1987 explică (pentru KodrutZ):

Am cerut jocuri nu sfaturi despre ce sistem de oprerare sa folosesc...

| Kylexy a răspuns:

Counter,God father si multe altele.