| Edimbc a întrebat:

Saltut.Deci am partita C aproape plina si vreau sa o mai eliberez.

Cum pot sa mut un joc gen NFS:The Run in partitia E dar fara sa sterg jocul sau mai exact salvarile ce le-am facut in joc?

De asemenea jocul merge pe Origin deci trebuie sa mut si programul Origin sau doar folderul cu Origin Games?

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Rellu10 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa muti si programul de instalare si folderul intr-un alt,, local disk,, mai liber! happy

| Edimbc explică (pentru Rellu10):

Am facut cum ai spus si a iesit o prostie.A trebuit sa sterg si programul si jocul si sa le reinstaez.
Deci multumesc pentru NIMIC!