| anonim_4396 a întrebat:

Salu! De multe ori cand descarc un joc, inainte ma uit la cerintele de sistem. Dar exista o problema. Chair daca pc-ul meu indeplineste cerintele de sistem, mi-se misca uneori in reluare si cateodata chiar isi da restart singur.(Faza cu restartul nu e grava), dar vreau sa stiu de ce imi merge mai in reluare chiar daca indeplinesc cerintele. Eu am 1.40 Ghz procesor, 64mb placa video, 768mb ram si DirectX 9.0c.

Răspuns Câştigător
| Matrafox0007 a răspuns:

Cam 1000 de euro de costa un calculator bunwinking dar nu iti recomand sa il iei din romania.Cauta in Germania pe situriwinking.Si iti recomand un HP e foarte bunwinking.Cel putin pentru minewinking. Bafta

2 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Ohooo in vise asa ceva. as vrea eu un asa calculator. Cat costa un procesor de 3 Ghz?

| Matrafox0007 a răspuns:

Pai problema la toate astea iti e calculatoruwinking Deci trebuie sa iti iei unul nouwinking Si e bine sa ai peste cerine la un joc.Iti trebuie macar 3 ghz procesor 8gb ram si macar un 1 gb la placa video daca vrei cu adevarat sa joci ceva frumoswinking BAftawinking