| Denisucu55 a întrebat:

Salu! Imi dati va rog niste jocuri (nume de jocuri) mmorpg (gen metin2). Va rogggg... Afost jocul copilariei mele!

Răspuns Câştigător
| venilla a răspuns:

Dekaron evolution seamana destul de mult cu metin... daca vrei ceva nou poti incerca si League of Legends

| Denisucu55 explică (pentru venilla):

Sall. Ms nene pentru Dekaron... Dar care? Evolution e mai tare sau eu am mai descoperit si Nemesis... Care e mai misto?

| venilla a răspuns (pentru Denisucu55):

Eu joc evolution, dar daca vrei incearca si nemesis si vezi care iti place mai multwinking

| Denisucu55 explică (pentru venilla):

Eu mi-am facut evolution. Daca vrei ne putem intalni in joc.

4 răspunsuri:
| danu_2371 a răspuns:

4story, league of legends, warcraft, dota
funda?