| MihaiAlexandru12 a întrebat:

Salu TPU! De ceva timp, la cam toate videoclipurile(nu numai de pe Youtube)la o anumita perioada, cam 20 de secunde, se pune pauza instant.Nu este din cauza vitezei de internet pentru ca videoclipul merge fluent si dupa cum am spus dintr-o data se pune pauza+sunt aproape de router.Chestia asta mi se intampla doar pe telefon! VA ROG AJUTATI-MA!

3 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Cred ca are aplicatia ceva!
reinstaleazo!

| MihaiAlexandru12 explică (pentru tehno125482):

Am spus ca nu numai pe Youtube mi se intampla asta. De exemplu, am filmat un videoclip, dar cand vreau sa ma uit, cum am mai spus, se pune pauza instant. sad

| tehno125482 a răspuns (pentru MihaiAlexandru12):

Reset telefon