| Dragos636 a întrebat:

Cand ma uit pe telefon pe youtube dupa 5 secunde se plocheaza videoclipu pentru 4 secunde si dupa ce porneste videoclipul nu mai corespunde cu sunetul. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Ce telefon ai? Ai facut update la browser/aplicatia youtube? Ai facut update la telefon? Ai incercat un restart?

| Dragos636 explică (pentru AndreiSerban1993):

Am totul actuwlizat si am Allview P6 Life. Dar nu cred ca e din cauza telefonului. Problema o am de 3 zile.

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru Dragos636):

Ar putea fi de la internet sau de la youtube.

| Dragos636 explică (pentru AndreiSerban1993):

Dupa ce restartez telefonul, merge, dar dupa ceva timp iar incepe.