| bombita a întrebat:

M-am logat pe DOCSTOC.COM prin facebook, dar acum vreau sa sterg contul. am intrat in setarile contului meu, dar nu gasesc nicio optiune de genul. Va rog daca ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dacă doresti stergerea contului trimite un e-mail la support@Docstoc.com cu numele de utilizator(cel de pe facebook) pe care doresti sa-l stergi și adresa e-mail utilizată pentru contul Docstoc (in cazul tau, adresa de email de pe facebook).
Bafta!

| bombita explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru bombita):

Cu placere! bye, bye wave