| KooKoo a întrebat:

Salult, m-am apucat sa joc acum cateva zile un mod de minecraft numit pixelmon, acolo am capturat un pokemon pe nume Magikarp si nu stiu cum atac cu el, are doar splash si aia nu ii ia damage la adversar, cum se jaoca cu el, sau se poate macar arunca?

2 răspunsuri:
| catalin2766 a răspuns:

Pai intra cu el in lupta si dupa aia schimba pe alt pokemon si batel pe cel pe care l-ai atact o sa primeasca amandoi xp dar Magikarp e cel mai slab pokemon si ca sa il faci puternic trebuie sa il evoluezi la Giarados la lvl 36 sau 38 ca altfel e praf.

| Petric_Florin_2001 a răspuns (pentru catalin2766):

Man evoleaza in gyaradoes la lvl20 nu 36