| ekkk a întrebat:

Salut,am o intrebare,daca de ex cumpar ceva pe steam cu cardul sau daca bag banii acolo,se poate observa la banca? adica sa zica, EX. 10euro au fost plasati in contul steam nume...î

Răspuns Câştigător
| jonelx6 a răspuns:

O sa apara doar ca au fost folositi banii pentru plata pe steam. Nu specifica si contul. Poate sa apara locatia insa.

3 răspunsuri:
| jonelx6 a răspuns:

Se observa orice faci cu cardul, atat site-ul cat si suma folosita. Odata am "cheltuit" 4 lei pe un joc, de pe cardul lu taicamiu, ca al meu era maestro, si nu pot face plati online, pentru ca mai apoi sa sune aia de la banca sa spuna ca i-a furat cineva banii din cont...da, pentru 4 lei...

| ekkk explică (pentru jonelx6):

Inteleg ca se observa unde au fost folositi, dar se observa si contul care i-a folosit sau mai multe date?

| ekkk explică (pentru jonelx6):

Iti multumesc

| jonelx6 a răspuns (pentru ekkk):

O sa apara doar ca au fost folositi banii pentru plata pe steam. Nu specifica si contul. Poate sa apara locatia insa.