| marianaLof a întrebat:

Salut.,,., A aparut naruto akippuden? Am ramas in pana de filme. Asa ca m-am gandit sa ma uit. la naruto :]]]]

4 răspunsuri:
| RadwRadw a răspuns:

Salut! Inca n-a aparut...dar o s-a apara cat de curand. Uita-te la Fairy Tail e un anime la fel de bun ca narutowinking, eu unu il iubesc :X. Funda?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru RadwRadw):

Fairy tail nu se compara cu naruto....Mai bine ai incerca Soul eater sau Death note

| positivity a răspuns:

În primul rând, "Naruto" nu este film, este un anime, şi mai presus de atât este un stil de viaţă.
Iar pentru a-ți răspunde la întrebare, nu, încă nu a apărut "Naruto Akippuden". Nici măcar nu s-a terminat "Naruto Shippuden", de unde să apară o altă serie? Dar faza este că s-ar putea să nu apară şi "Naruto Akippuden", şi să se termine anime-ul la seria "Naruto Shippuden".

| AskAlex a răspuns (pentru positivity):

Un stil de viata? Scuze, dar suna putin absurd, e doar un desen animat.