| Stefan_Alex_1998 a întrebat:

A cumprat cineva de pe : www.gamestore.ro?
Este de incredere site-ul?

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Poţi să suni să întrebi dacă te lasă să verifici coletul 5-10 minute ca să fie treaba bună, să vezi şi tu că este totul în regulă, să vezi dacă are garanţia, altfel eu nu m-aş complica.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand G2A.

| crazypop a răspuns:

Intra si pe alte forumuri sa vezi ce spun si ceilalati, dar totusi pare un site de incredere, ce are daca te risti? rolling on the floor)
https://forum.softpedia.com/topic/817637-gamestore-site-de-incredere/

| Stefan_Alex_1998 explică (pentru crazypop):

Vreau sa imi cumpar un ps4 si cel mai ieftin am gasit pe gamestore, deci da...conteaza daca ma risc happy

| crazypop a răspuns (pentru Stefan_Alex_1998):

La ce pret?

| Stefan_Alex_1998 explică (pentru Stefan_Alex_1998):

E cel mai ieftin, in Romania nu am gasit nicaieri mai ieftin de atat si de asta intreb daca e de incredere site-ul!

| crazypop a răspuns (pentru Stefan_Alex_1998):

Poţi să suni să întrebi dacă te lasă să verifici coletul 5-10 minute ca să fie treaba bună, să vezi şi tu că este totul în regulă, să vezi dacă are garanţia, altfel eu nu m-aş complica.