| Anonimat10 a întrebat:

Salutare TPU, este bun acest site fiindca as vrea sa achizitionez un joc care nu se prea gaseste pe la noi si nu am incredere in ebay sau amazon.https://www.gamestore.ro/ este bun?

4 răspunsuri:
| Hyper23 a răspuns:

Da este foarte bun cand nu ai incredere intr-un site cauta-l pe scamadviser.com.Aici zice ca este okay si mie mi se pare ca nu e scam.

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Personal depinde de joc si platforma si tara. da-mi mai multe detalii si iti dau un site acceptabil. ce joc vrei? oricum iti recomand gamestop sau cex. cex e in Anglia iar gamestop in mai multe tari

| Anonimat10 explică (pentru Alex_Florin_1980):

As vrea sa imi cumpar Forza MotorSport 4 Limited Edition Pentru xbox 360 sau collectors nu-s sigur

| vali_6251 a răspuns:

Nup, ai sanse mari sa nu iti vina comanda.
Mai mari sanse ai cu Amazon sau ebay, sunt destul de trusty