| Lucastef2009 a întrebat:

Salut! A intervenit o problema cu laptopul meu.El se misca bine, dar cand intru pe un joc se misca foarte greu.Inainte nu facea asa.Am incercat sa reinstalez widows, dar imi zice ca a intervenit o problema si nu ii pot da reset.Am facut eu o setare gresita sau ma lasa o piesa din el daca da sa imi ziceti care.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am incercat sa reinstalez widows, dar imi zice ca a intervenit o problema si nu ii pot da reset"

reinstalează de pe un dispozitiv bootabil - nu te mai incurca cu acel reset

| Lucastef2009 explică (pentru sierra1):

Cum adica de pe un dispozitiv botabil

| sammie a răspuns:

Cel mai probabil este prea vechi.