| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aceasta intrebare este în special pentru jucătorii de PUBG Mobile, am o problemă... Înainte imi mergea in 40-60fps cu totul smooth si acum am 20fps pe parcursul timpului in care s-au adunat fisiere si date in stocare/cache si nu imi dau seama cum sa le elimin fara a sterge date cu contul meu de acolo sau alta metoda de rezolvare a lagului... (j3 2017)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Te loga cu Facebook sau google play games si iti salveaza progresul.